تبلیغات

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟

ماندگاری کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟

کاشت ابرو از جمله راه کارهای مؤثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش های کوچکی از موهای از بین رفته می باشد که به دلیل برداشتن بیش از حد موی ابرو , اثرات ناشی از زخم ها و یا مسائل ژنتیک در افراد مشاهده می شود تکنیک کاشت ابر طبیعی مشابه همان روش های کاشت مو است اما یکی از رایج ترین سوالات کاربران این است که ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟ آیا کاشت ابرو نتایج دائمی دارد ؟ و اینکه چه عواملی موجب ریزش ابروهای کاشته شده می شود ؟

  • مدت ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟
  • عوامل مؤثر در ماندگاری ابروی کاشته شده

مرکز کاشت ابرو طبیعی در تهران

ماندگاری کاشت ابرو

مدت ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟

اینکه ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟ باید گفت نتایج کاشت ابرو تا هنگامی که بیمار اقدامات احتیاطی مناسب و مراقبت های پس از کاشت ابرو را به نحوه صحیح انجام دهد و ابروهای کاشته شده هیچ شریطی در آینده از بین نبرد دائمی است , کاشت ابرو یک راه حل دائمی و ماندگار بوده و مویی که از فولیکول های کاشته رشد می کند دائمی است فرد متقاضی رشد ابرو را تجربه می کند وی می تواند ابروهای خود را مانند ابروهای معمولی اصلاح نموده و از زیبایی طبیعی آن لذت ببرد.

عوامل مؤثر در ماندگاری ابروی کاشته شده

اینکه ماندگاری ابرو چقدر است ؟ گفتیم تا هنگامی که اقدامات احتیاطی مناسب و مراقبت های پس از کاشت درست انجام شود این روش ترمیم ابرو دائمی است , مراقبت های قبل و پس از پیوند در ماندگاری ابرو تأثیر بسزایی دارند .

مراقبت های قبل از کاشت ابرو چیست ؟

  • در خصوص مشکلات و داروهای مصرفی قبل از پیوند پزشک را مطلع کنید .
  • قبل و بعد از پیوند از آسپرین یا داروهای رقیق کننده استفاده نکنید .
  • یک روز قبل از کاشت ابرو از استعمال سیگار یا خوردن نوشیدنی های الکلی خودداری کنید .
  • قبل از عمل کاشت حمام گرفته و بهداشت شخصی را رعایت کنید .

مراقبت های پس از کاشت ابرو کدام است ؟

مراقبت های پس از پیوند ابرو بسیار حائز اهمیت هستند یکی از این مراقبت ها  برای جلوگیری از عفونت , تحریک و التهاب تمیز نگه داشتن محل پیوند ابرو است پس از پیوند ابرو بهتر است به هیچ عنوان به ابروهای تازه کاشته شده دست نزنید , آنها را مالش نداده و به آن فشار وارد نکنید زیرا موجب افزایش ریزش ابروهای کاشته شده می شود ,بهتر است تا چند روز ابروهای خود را مرطوب نکنید و پس از هر بار پاک کردن از پماد ضد باکتری استفاده نمایید , برای ماندگاری کاشت ابرو استفاده از عینک آفتابی بزرگ و کلاه لبه دار در زیر نور خورشید توصیه می شود همچنین از مواد شوینده تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید .

تجربه و مهارت پزشک :

 نتایج کاشت تا حد قابل توجهی به مرکز ارائه دهنده خدمات زیبایی و تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد اگر در ماه های اولیه پس از عمل از ابروها مراقبت نمایید ماندگاری کاشت ابروی طبیعی حاصل می شود نکته دیگر این است احتمال رویش تمام فولیکول های مو کم است زیرا حین انتقال ممکن است فولیکول آسیب ببیند و یا بنا به دلایل دیگر رشد نکند بنابراین به طور معمول نیاز به جلسات ترمیمی دارد .

قوی بودن فولیکول های کاشته شده :

فولیکول های انتخاب شده برای کاشت ابرو از مناطقی گرفته می شوند که در برابر ریزش مقاوم هستند انتخاب محل برداشت فولیکول بستگی به نظر پزشک متخصص دارد وی با توجه به تجربه خود مناسب ترین محل را انتخاب می کند اما مقاومت فولیکول های مو در برابر ریزش در افراد مختلف متفاوت می باشد .

تکنیک انتخابی کاشت ابرو :

یکی دیگر از عوامل مؤثر در ماندگاری کاشت ابرو تکنیک انتخابی برای کاشت ابرو توسط پزشک است انتخاب منطقه مناسب برداشت فولیکول , کاشت فولیکول ها در جهت مناسب و.. به تجربه و نظر پزشک بستگی دارد بنابراین نتایج حاصل از کاشت نیزبه پزشک و تکنیک انتخابی وی بستگی دارد .

عدم استعمال سیگار یا مصرف الکل :

سیگار , الکل و قلیان آسیب زیادی به سلول های مو و ابرو وارد کرده و موجب ریزش آنها می شود ابروهای تازه کاشته شده بسیار حساس هستند و مصرف این مواد موجب ضعف و ریزش آنها می شود شروع مصرف این مواد حتی پس از ثبات رسیدن ابرو می تواند موجب ریزش ابرو پس از کاشت شود .

از دیگر عوامل مژثر در ماندگاری ابروی کاشته شده می توان به سن , شرایط سلامتی جسمی , سبک زندگی , استفاده از محصولات تقویت ابرو و بسیاری عوامل دیگر که از طرف خود فرد می باشند می توان اشاره نمود همچنین شدید تر شدن میزان ریزش موهای سرو بدنمی توانند طول عمر ابروهای کاشته شده را تحت تأثیر قرار دهند و در برخی موارد ممکن است فرد در طول عمر خود بیش از یک کاشت ابرو نیاز داشته باشد تا به نتیجه دلخواه برسد .

هزینه کاشت ابرو به روش fut

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *